گزارش حضور نشریه در پنجمین نمایشگاه «تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران»

پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در اردیبهشت‌ماه سال جاری با هدف حمایت از بومی‌سازی تکنولوژی و محصولات ساخت ایران برگزار شد. این نمایشگاه که در 5 دوره متوالی با همت سازمان محترم معاونت توسعه و فناوری ریاست جمهوری تشکیل گردیده، امسال نیز با حضور394 شرکت و با بیش از 9600 محصول به پایان رسید.
 
نشریه فناوری آزمون و اندازه‌گیری امسال همانند سال‌های گذشته به عنوان اولین و تنها نشریه تخصصی حوزه آزمون و اندازه‌گیری با هدف شناسایی و رسانه‌ای سازی محصولات و خدمات شرکت‌های دانش بنیان، متخصصین حوزه آزمون، سازندگان داخلی، مراکز کالیبراسیون، مراکز کنترل کیفیت و آزمایشگاه‌ها در نمایشگاه حضور یافت. رسالت ما برقراری یک زنجیره ارتباطی میان دو حوزه آزمون و صنعت است. همراهی همیشگی بزرگان این دو حوزه و حضور ارزشمند ایشان در غرفه نشریه در پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برای تیم تخصصی نشریه بسیار ارزشمند است.
 
حضور مهندس محمدرضا نجفی‌منش عضو هیأت مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران و رییس هیأت مدیره شرکت ایتراک را در غرفه مغتنم شمرده و گفتگوی مختصری با ایشان داشتیم. با توجه به تغییرات پیشِ رو در صنعت خودرو و تدوین الزامات جدید، مجموعه آزمایشگاهی ایتراک اقدام به توسعه و فراهم‌سازی تجهیزات جدید نموده است. پیرو این امر مهندس نجفی‌منش همراه با مهندس طاقدره مدیرمسئول و صاحب امتیاز نشریه به بازدید از برخی غرفه‌های سازندگان تجهیزات آزمون پرداختند.
 
بازدید مهندس نجفی منش همراه با تیم تخصصی نشریه از شرکت سنتام

 
بازدید مهندس نجفی منش همراه با تیم تخصصی نشریه از شرکت گروک
 
بازدید مهندس نجفی منش همراه با تیم تخصصی نشریه از شرکت مبتکران پارس اندیش
 
بازدید مهندس نجفی منش همراه با تیم تخصصی نشریه از شرکت ایرانیان هیبرید
 
حضور جناب آقای دکتر بهرام ناصری‌پور مدیر عامل محترم شرکت تدبیر صنعت در غرفه نشریه فناوری آزمون و اندازه گیری
 
 

توسط : admin | تاریخ : 1396/03/21 | نظرات